156859-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Konserwacja i serwis systemu KSAT2000i oraz GEPAR
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja i serwis systemu KSAT2000i oraz GEPAR
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest: 1. Swiadczenie przez Wykonawce usług serwisu i biezacej konserwacji nad wdrozonym u Zamawiajacego Systemem, w zakresie nizej wymienionych Modułów i funkcjonalnosci: 1) Administrator Systemów Aplikacji, 2) Baza Adresowa, 3) Centralna Ewidencja e-Faktur, 4) Centralna Kartoteka Kontrahentów, 5) Centralny Rejestr Umów, 6) Egzekucja, 7) Ewidencja Kadrowa, 8) Ewidencja Koncesji Alkoholowych, 9) Ewidencja Ludnosci, 10) Fakturowanie, 11) Gospodarka Magazynowa, 12) Gospodarka Mieniem Komunalnym, 13) Gospodarka Odpadami, 14) Informacja Adresowa, 15) Ksiega Główna, 16) Majatek, 17) Mandaty, 18) Naleznosci i Zobowiazania, 19) Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych, 20) Organizacja Pracy Urzedu, 21) Planowanie i Monitorowanie Budzetu, 22) Płace, 23) Raportowanie Adhoc, 24) Repozytorium Systemu, 25) Podatki, 26) System Gospodarowania Nieruchomosciami, 27) Wieloletnia Prognoza Finansowa, 28) Elektroniczna Platforma Analityczno-Rozrachunkowa GEPAR. 2. Swiadczenie przez Wykonawce serwisu mechanizmów pracujacych u Zamawiajacego na potrzeby KSAT2000i oraz GEPAR, na który składaja sie: 1) baza danych Oracle (KSAT12DB), 2) serwer aplikacji Forms and Reports (KSAT12APP), 3) srodowisko wirtualizacji Oracle Linux Virtualization Manager (OLVM), 4) maszyny KSATTOOLS, 5) maszyny KSATESB i KSATSRP, 6) Serwer PLIP wraz z uruchomionymi na nim: a. mechanizmem konteneryzacji PODMAN; b. kontenerami PLIPDB, PLIPAPP, PLIPDT; 3. Swiadczenie przez Wykonawce usługi polegajacej na skonfigurowaniu srodowiska testowego systemu KSAT2000i i GEPAR po jego zaktualizowaniu przez Zamawiajacego, dalej zwany Usługa Konfiguracji. Szczegóły zawiera wzór umowy.
Interne Kennung: OR.271.48.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001