2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatizované systémy řízení ČOV Bystřice nad Pernštejnem, Křižanov, Nové Město na Moravě, Svratka, Velká Bíteš
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace čistíren odpadních vod v Bystřici nad Pernštejnem, Křižanově, Novém Městě na Moravě, Svratce a Velké Bíteši. Hlavním cílem modernizace je výměna stávajících řídicích systémů (Simatic S7-300, Proteus TSX24 a AMIT) včetně vizualizace, doplněná o instalaci nových montážních plechů s přístroji v příslušných rozváděčích, výměnu stávajících zdrojů UPS za nové jednotky a obměnu frekvenčních měničů. V rámci jednotlivých lokalit je modernizace rozšířena také o specifické úpravy, například výměnu rozváděčů a periferií ET200S či přepínacích stykačů zálohy z měničů pro pohony dmychadel v Novém Městě na Moravě nebo doplnění měření spotřeby elektrické energie u dmychadel ve Velké Bíteši.
Interne Kennung: 7917
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001