2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware ten behoeve van Stichting OVO
Beschreibung: Levering van ICT Hardware ten behoeve van Stichting OVO. O.a. garantieafwikkeling , uitpakken, taggen, inladen van image en ophangen (digiborden) behoort ook tot de dienstverlening. Het betreft de levering van ICT Hardware w.o. laptops (inclusief Ms Edu licenties), digiborden, laptopkarren en diverse soorten Apple devices met een geraamde waarde van €1.4 miljoen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT Hardware
Beschreibung: De aanbesteding betreft een raamovereenkomst voor levering van; • laptops; • laptopkarren; • desktop/mini PC's; • chromebooks; • digiborden (touch); • Apple devices (laptop, tablet, PC); • aanverwante apparatuur als beeldschermen, toetsenborden, dockingstations, etc; Naast de levering vraagt Opdrachtgever aanvullende dienstverlening uit: • Afleveren op locatie, in door Opdrachtgever aan te wijzen ruimte, verwijderen en afvoeren van verpakkingsmateriaal. • Het ophangen van schermen bij levering conform specificaties en werkwijzen van opdrachtgever; • Het kenmerken van apparatuur; • Inladen van image voor levering confrom specificaties van opdrachtgever; • CMDB beheer; • Leveren en beheren van een online bestel portal; • Het bieden van service, reparatie en garantie. De opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 1.400.000, -- exclusief BTW over de looptijd inclusief verlenging van 48 maanden . Er kunnen geen rechten ontleend worden aan de raming.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging.