See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pielęgnacji zieleni w okresie wegetacji roślin wykonywane na terenach wnętrz podwórzowych zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1) pielęgnację trawników, 2) regenerację trawników, 3) pielęgnację kwietników, 4) uzupełnienie nasadzeń kwietników, 5) pielęgnacje żywopłotów, 6) uzupełnienie nasadzeń żywopłotów, 7) pielęgnację pojedynczych krzewów i skupin krzewów, 8) uzupełnienie nasadzeń pojedynczych krzewów i skupin krzewów, 9) pielęgnację ciągów pieszo-jezdnych i placów zabaw.
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi pielęgnacji zieleni w okresie wegetacji roślin wykonywane na terenach wnętrz podwórzowych zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego ZADANIE nr I
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/10/26 ZADANIE nr I
Los: LOT-0002
Titel: Usługi pielęgnacji zieleni w okresie wegetacji roślin wykonywane na terenach wnętrz podwórzowych zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego ZADANIE nr II
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/10/26 ZADANIE nr II
Los: LOT-0003
Titel: Usługi pielęgnacji zieleni w okresie wegetacji roślin wykonywane na terenach wnętrz podwórzowych zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego ZADANIE nr III
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/10/26 ZADANIE nr III