157011-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Hosen – Rámcová dohoda na dodávku pánských a dámských letních kalhot pro příslušníky CS ČR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávku pánských a dámských letních kalhot pro příslušníky CS ČR
Beschreibung(1) Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky: - pánské letní kalhoty pro příslušníky CS ČR, - dámské letní kalhoty pro příslušnice CS ČR. (2) Předmět veřejné zakázky je blíže vymezen v Příloze č. 1a a v Příloze č. 1b této ZD - Technická specifikace a v Příloze č. 2 této ZD - Závazný vzor rámcové dohody (dále jen „Závazný vzor rámcové dohody“).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18234000 Hosen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung(1) Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky: - pánské letní kalhoty pro příslušníky CS ČR, - dámské letní kalhoty pro příslušnice CS ČR. (2) Předmět veřejné zakázky je blíže vymezen v Příloze č. 1a a v Příloze č. 1b této ZD - Technická specifikace a v Příloze č. 2 této ZD - Závazný vzor rámcové dohody (dále jen „Závazný vzor rámcové dohody“)
Interne Kennung6/2025