157016-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Bauarbeiten – Støberiparken, 51 boliger, Frejlev, 9200 Aalborg SV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Støberiparken, 51 boliger, Frejlev, 9200 Aalborg SV
Beschreibung: Opførelse af 51 nye almene og private familieboliger, samt 2 erhvervslejemål i Frejlev. Samlet areal ca, 4.450 m².
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jord og Kloak
Beschreibung: Entreprisen "Jord og Kloak" omfatter primært udførelse af alle Jord og Kloak arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Belægning og Gartner
Beschreibung: Entreprisen "Belægning og Gartner" omfatter primært udførelse af alle Belægning og Gartner arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0003
Titel: Beton
Beschreibung: Entreprisen "Beton" omfatter primært udførelse af alle Beton arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0004
Titel: Elementer vægge
Beschreibung: Entreprisen "Elementer vægge" omfatter primært udførelse af alle Elementer vægge arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0005
Titel: Elementer trapper
Beschreibung: Entreprisen "Elementer trapper" omfatter primært udførelse af alle Elementer trapper arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0006
Titel: Elementer dæk
Beschreibung: Entreprisen "Elementer dæk" omfatter primært udførelse af alle Elementer dæk arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0007
Titel: Porebeton
Beschreibung: Entreprisen "Porebeton" omfatter primært udførelse af alle Porebeton arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0008
Titel: Elementer montage
Beschreibung: Entreprisen "Elementer montage" omfatter primært udførelse af alle Elementer montage arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0009
Titel: Stål inkl altaner
Beschreibung: Entreprisen "Stål inkl altaner" omfatter primært udførelse af alle Stål inkl altaner arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0010
Titel: Tag
Beschreibung: Entreprisen "Tag" omfatter primært udførelse af alle Tag arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0011
Titel: Undergulve
Beschreibung: Entreprisen "Undergulve" omfatter primært udførelse af alle Undergulve arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0012
Titel: Murer
Beschreibung: Entreprisen "Murer" omfatter primært udførelse af alle Murer arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Menge: 1
Los: LOT-0013
Titel: Inventar
Beschreibung: Entreprisen "Inventar" omfatter primært udførelse af alle Inventar arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0014
Titel: Elevator
Beschreibung: Entreprisen "Elevator" omfatter primært udførelse af alle Elevator arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0015
Titel: Maler
Beschreibung: Entreprisen "Maler" omfatter primært udførelse af alle Maler arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0016
Titel: VVS
Beschreibung: Entreprisen "VVS" omfatter primært udførelse af alle VVS arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0017
Titel: Ventilation
Beschreibung: Entreprisen "Ventilation" omfatter primært udførelse af alle Ventilation arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet
Los: LOT-0018
Titel: EL
Beschreibung: Entreprisen "EL" omfatter primært udførelse af alle EL arbejder. Omfang fremgår af udbudsmaterialet