157056-2025 - Ergebnis
Polen – Vakuumöfen – Delivery of an electric vacuum induction furnace with a melting capacity of 250 kg.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa elektrycznego próżniowego pieca indukcyjnego o masie wytopu 250 kg
BeschreibungW ramach udzielonego zamówienia, Wykonawca będzie zobowiązany do: a. dostawy kompletnego próżniowego pieca indukcyjnego o masie wytopu 250 kg stanowiącego część istniejącej u Zamawiającego linii do półprzemysłowej symulacji procesów wytapiania, odlewania, krzepnięcia stali i stopów (LPS-A) b. Dostarczony sprzęt musi być nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku. c. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z dostarczeniem urządzenia do siedziby Zamawiającego, oraz jego montażem w tym wykonanie prac instalatorskich, niezbędnych podłączeń elektrycznych. d. Wykonawca zapewnia minimum 24 miesięczną gwarancję producenta. Wykonawca przeprowadzi szkolenie z obsługi stanowiska dla min. 4 osób.
Vorherige Bekanntmachung54900-2025
Interne KennungDZ/0270/ZP-25/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42942200 Vakuumöfen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDo zadań Wykonawcy należy dostawa kompletnego próżniowego pieca indukcyjnego o masie wytopu 250 kg stanowiącego część istniejącej u Zamawiającego linii do półprzemysłowej symulacji procesów wytapiania, odlewania, krzepnięcia stali i stopów (LPS-A) b. Dostarczony sprzęt musi być nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku. c. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z dostarczeniem urządzenia do siedziby Zamawiającego, oraz jego montażem w tym wykonanie prac instalatorskich, niezbędnych podłączeń elektrycznych. d. Wykonawca zapewnia min. 24 miesięczną gwarancję producenta. Prace instalacyjne i konfiguracyjne w ramach zamówienia a. Fizyczna instalacja i konfiguracja nowego sprzętu w siedzibie zamawiającego (Gliwice ul. Karola Miarki 12-14, hala nr 7. Zamawiający zapewnia we własnym zakresie przygotowanie hali pod montaż urządzenia.
Menge1 Stück