157113-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Údržba veřejné zeleně v Mohelnici
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba veřejné zeleně v Mohelnici
BeschreibungPředmětem plnění je: a) provádění čištění a úklidu veřejné zeleně, chemické odplevelení chodníků, b) provádění sečení trávníků s dosekáním a mulčování trávníků zařazených do I., II. a III. intenzivní třídy údržby dle rozsahu uvedeného v příloze č. 2 a 5, včetně úklidu před prováděním sečení, c) provádění údržby keřů, provádění stříhání a tvarování živých plotů, d) provádění, zajištění odvozu biologicky rozložitelných odpadů (BRO) vzniklých při plnění této smlouvy při údržbě veřejné zeleně a předávání ostatních nevyužitelných složek odpadu vzniklého při plnění této veřejné zakázky oprávněné osobě k jeho likvidaci. Odvoz této složky odpadu vzniklého při údržbě zeleně zajistí poskytovatel.
Interne Kennung0
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Údržba veřejné zeleně v Mohelnici sever a místní části Libivá
BeschreibungPředmětem plnění je: a) provádění čištění a úklidu veřejné zeleně, chemické odplevelení chodníků, b) provádění sečení trávníků s dosekáním a mulčování trávníků zařazených do I., II. a III. intenzivní třídy údržby dle rozsahu uvedeného v příloze č. 2 a 5, včetně úklidu před prováděním sečení, c) provádění údržby keřů, provádění stříhání a tvarování živých plotů, d) provádění, zajištění odvozu biologicky rozložitelných odpadů (BRO) vzniklých při plnění této smlouvy při údržbě veřejné zeleně a předávání ostatních nevyužitelných složek odpadu vzniklého při plnění této veřejné zakázky oprávněné osobě k jeho likvidaci. Odvoz této složky odpadu vzniklého při údržbě zeleně zajistí poskytovatel. Předmětem plnění je místní část Libivá a územní severní část Mohelnice, přičemž hraniční čáru dělené části města Mohelnice tvoří potok Mírovka v rozsahu.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Údržba veřejné zeleně v Mohelnici jih a místních částech
BeschreibungPředmětem plnění je: a) provádění čištění a úklidu veřejné zeleně, chemické odplevelení chodníků, b) provádění sečení trávníků s dosekáním a mulčování trávníků zařazených do I., II. a III. intenzivní třídy údržby dle rozsahu uvedeného v příloze č. 2 a 5, včetně úklidu před prováděním sečení, c) provádění údržby keřů, provádění stříhání a tvarování živých plotů, d) provádění, zajištění odvozu biologicky rozložitelných odpadů (BRO) vzniklých při plnění této smlouvy při údržbě veřejné zeleně a předávání ostatních nevyužitelných složek odpadu vzniklého při plnění této veřejné zakázky oprávněné osobě k jeho likvidaci. Odvoz této složky odpadu vzniklého při údržbě zeleně zajistí poskytovatel. Předmětem plnění jsou místní části Újezd, Křemačov, Podolí a územní jižní část Mohelnice, přičemž hraniční čáru dělené části města Mohelnice tvoří potok Mírovka v rozsahu.
Interne Kennung2