See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk
Beschreibung: De opdracht omvat het aanstellen van een externe dienst preventie en bescherming op het werk voor alle dienstencentra van Stijn vzw en van de Sint-Gerardusscholen vzw. Meer informatie over de opdrachtgever en de verwachtingen t.o.v. de opdrachtnemer is terug te vinden in deel III Technische bepalingen
Interne Kennung: PPP0YE-393/6044/AB/2025/294
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AB/2025/294_1