2. Verfahren
Verfahren
Titel: „BUDOWA INSTALACJI KOGENERACJI GAZOWEJ NA TERENIE CIEPŁOWNI SIEMIANOWICE CZ. II – Budowa dwóch nowych linii kablowych SN relacji Olimpijska-Konopnickiej w Siemianowicach Śląskich”.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z budową przesyłowych dwóch linii kablowych SN w Siemianowicach Śląskich od Rozdzielni R-104 MC-1 zlokalizowanej przy ulicy Lubiny 1 do nowej Rozdzielni R-102N MC-2, zlokalizowanej przy ulicy Konopnickiej 1, według projektu wykonawczego, stanowiącego załącznik nr 2 do Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych w formule wybuduj wraz z przekazaniem Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej oraz dokonaniem wszelkich czynności umożliwiających użytkowanie obiektu budowlanego. 2. Projektowana inwestycja zlokalizowana jest w województwie śląskim, w mieście Siemianowice Śląskie, w rejonie ulic: Olimpijska, Lubiny, Kapicy, Staszica, Sienkiewicza, Głowackiego, Piastowskiej, Konopnickiej 3. Parametry linii kablowych SN są następujące: • napięcie 6,3 kV, • kabel 20 kV, • typ kabla 3 x XRUHAKXS 1 x 240 mm2, • długość każdej linii kablowej wynosi ok. 2200 m, • ułożenie linii kablowych: w gruncie. 1)Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ. 2) Przedmiot zamówienia powinien spełniać wymagania zawarte w aktualnie obowiązujących przepisach, a w szczególności ustawie z dnia 7 lipca 1994 roku - Prawo Budowlane i aktach wykonawczych do tej ustawy. 3) Ze względu na prowadzenie robót budowlanych na terenie zabudowanym i zamieszkanym roboty te muszą być prowadzone w sposób nieutrudniający korzystania z sąsiednich posesji oraz w sposób nie utrudniający do nich dojazdu, w tym służbom ratunkowym.
Vorherige Bekanntmachung: 757594-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 45314310 Verlegen von Kabeln, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323000 Technische Planungsleistungen für industrielle Verfahren und Produktionsabläufe, 71325000 Planung von Fundamenten, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315500 Mittelspannungsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001