2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Binnenbeplanting
Beschreibung: Aanleiding van de opdracht Het UMCU maakt gebruik van een overeenkomst inzake levering en onderhoud binnenbeplanting. De huidige overeenkomst loopt af. Doel van de opdracht Het UMC Utrecht wil een raamovereenkomst afsluiten met één leverancier voor binnenbeplanting voor een periode van 4 jaar met 2x de optie om met 1 jaar te verlengen. In de voorbereiding van deze aanbesteding is een marktconsultatie gehouden. Het verslag hiervan is ter informatie bijgevoegd.
Interne Kennung: 24EA033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten, 03451000 Pflanzen, 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen, 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 39298910 Weihnachtsbaum, 44812400 Tapezier- und Malerbedarf, 45451000 Dekorationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000