157234-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dampfkessel – Boiler B14
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBoiler B14
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vybudování nového zdroje tepla se změnou palivové základny na obnovitelný zdroj energie v kombinaci s vysokoúčinnou kombinovanou výrobou elektřiny a tepla. Cílem veřejné zakázky je snížení emisí CO2 ukončením spalování uhlí, zlepšení energetické účinnosti, snížení provozních nákladů, a zvýšení celkové efektivity výrobních procesů. Předmětem této veřejné zakázky je dodávka kotle v režimu Design & Build (jeden technologický celek), resp. realizace projektu „Boiler B14“, přičemž podstatou této veřejné zakázky je dodávka nového biomasového fluidního kotle, který jako primární palivo využívá palivovou biomasu, a provedení s tím souvisejících stavebních prací. Jde tedy o komplexní dodávku fluidního kotle, která rovněž zahrnuje stavební práce, instalaci a napojení na sofistikovaný systém přípojek pro veškerá nezbytná média jakými jsou např. napájecí a chladící vody, páry, spaliny, popelové hospodářství, systém SNCR apod. Projekt dále vyžaduje vybudování elektro rozvodů a řídícího systému. Zadavatel pro vyloučení pochybností a předejití případným dotazům směřujícím k vysvětlení zadávací dokumentace výslovně upozorňuje, že tato veřejná zakázka je zadávaná v režimu DESIGN & BUILD (tj. vyprojektuj & postav), resp. zadavatel stanovuje technické podmínky pro provedení díla stanovením parametrů vyjadřujících požadavky na výkon nebo funkci. Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung3
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31720000 Elektromechanische Ausrüstung, 42000000 Industrielle Maschinen, 42417200 Fördereinrichtungen, 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 45000000 Bauarbeiten, 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 48150000 Softwarepaket für die Industrieprozesssteuerung, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 45000000 Bauarbeiten, 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 48150000 Softwarepaket für die Industrieprozesssteuerung, 51000000 Installation (außer Software), 42417200 Fördereinrichtungen, 42000000 Industrielle Maschinen, 31720000 Elektromechanische Ausrüstung, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung