2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce vzduchotechniky v objektu ZŠ v ul. J.A. Komenského v Mostě
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výměna stávající vzduchotechniky (vzduchotechnika jídelny a kuchyně) ve školní jídelně 15. ZŠ Most. Předmět plnění zahrnuje demontáž původních zařízení včetně rozvodů vzduchotechniky (dále jen „VZT“), elektroinstalace a topné vody a kompletní dodávku, instalaci a zprovoznění nových VZT jednotek vč. realizace veškerých souvisejících přípravných a dokončovacích prací, a to vše v rozsahu, termínech a za podmínek stanovených smlouvou o dílo a jejími přílohami. U VZT kuchyně bude původní způsob distribuce vzduchu na prostoru varny pomocí čtyřhranných rozvodů vzduchotechniky, zakončených vyústkami, nahrazen nerezovým komorovým kuchyňským stropem s přepážkami. U VZT jídelny zůstanou rozvody a distribuce vzduchu nedotčeny. Obě zařízení budou vybavena pro dochlazení přívodního vzduchu kondenzačními jednotkami. Kondenzační jednotky budou zároveň sloužit jako náhradní zdroje pro dohřev vzduchu v případě výpadku teplovodního dohřevu. Podrobný popis plnění je uveden a podrobně vymezen projektovou dokumentací vč. soupisu dodávek a prací a návrhem smlouvy o dílo (viz příloha č. 2, č. 3 a č. 4 ZD).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 9005/2025