See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przewozu osób dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przewozu osób dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie.
Vorherige Bekanntmachung: 732016-2025
Interne Kennung: 129/08/PN/2025 cz. 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 100 %