2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe usługi sprzątania w pomieszczeniach budynku przy ul. Kordylewskiego 11 będących w dyspozycji Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania w pomieszczeniach budynku przy ul. Kordylewskiego 11 w Krakowie (31-542), będących w dyspozycji Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001