2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu: 1. Integracja i rozbudowa szpitalnych systemów części białej (HIS, EDM), integracja z systemami P1, IT NFZ, SOR, zakupy tabletów i skanerów wraz z wdrożeniem i utrzymaniem w okresie trwałości – Pakiet nr 1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ. Formularz Cenowy stanowi zał. nr 1a do SWZ. 2. Modernizacja i rozbudowa oprogramowania obrazowego oraz wspomagającego, integracja z PIU CEZ, zakup dedykowanego sprzętu serwerowego wraz z wdrożeniem i utrzymaniem w okresie trwałości – Pakiet nr 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 2 do SWZ. Formularz Cenowy stanowi zał. nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: PN/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 38520000 Scanner, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integracja i rozbudowa szpitalnych systemów części białej (HIS, EDM), integracja z systemami P1, IT NFZ, SOR, zakupy tabletów i skanerów wraz z wdrożeniem i utrzymaniem w okresie trwałości – Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest integracja i rozbudowa szpitalnych systemów części białej (HIS, EDM), integracja z systemami P1, IT NFZ, SOR, zakupy tabletów i skanerów wraz z wdrożeniem i utrzymaniem w okresie trwałości. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ. Formularz Cenowy stanowi zał. nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 38520000 Scanner
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja i rozbudowa oprogramowania obrazowego oraz wspomagającego, integracja z PIU CEZ, zakup dedykowanego sprzętu serwerowego wraz z wdrożeniem i utrzymaniem w okresie trwałości – Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i rozbudowa oprogramowania obrazowego oraz wspomagającego, integracja z PIU CEZ, zakup dedykowanego sprzętu serwerowego wraz z wdrożeniem i utrzymaniem w okresie trwałości. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 2 do SWZ. Formularz Cenowy stanowi zał. nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server