See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi – ZP/PN-26/24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca: 1.1 Część 1 – dostawę mieszanki Studenckiej w ilości 25 375 szt., 1.2 Część 2 – dostawę masła orzechowego w ilości 24 250 szt., 1.3 Część 3 – dostawę czekolady mlecznej w ilości 60 188 szt., 1.4 Część 4 – dostawę czekolady gorzkiej w ilości 60 188 szt., 1.5 Część 5 – dostawę batoników proteinowych (białkowych) w ilości 7 250 szt., 1.6 Część 6 – dostawę soku jabłkowego w ilości 21 100 szt., 1.7 Część 7 – dostawa słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej: 1) w opakowaniach o pojemności 1,5 l w ilości 350 szt. 2) w opakowaniach o pojemności 5 l w ilości 100 szt. 1.8 Część 8 – dostawa słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej w butlach galonowych: 1) w opakowaniach o pojemności 18,90 l w ilości 1 000 szt. 2) w opakowaniach o pojemności 11,35 l w ilości 50 szt. wraz z dzierżawą urządzeń dozujących wodę w ilości 15 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 9a do SWZ i Załącznik nr 9b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 767257-2024
Interne Kennung: ZP/PN-26/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332261 Erdnussbutter, 15842100 Schokolade, 15321600 Apfelsaft, 15981000 Mineralwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa mieszanki Studenckiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mieszanki Studenckiej w ilości 25 375 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa masła orzechowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa masła orzechowego w ilości 24 250 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 15332261 Erdnussbutter
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - dostawa czekolady mlecznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolady mlecznej w ilości 60 188 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 3
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - dostawa czekolady gorzkiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolady gorzkiej w ilości 60 188 szt., na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - dostawa batoników proteinowych (białkowych)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa batoników proteinowych (białkowych) w ilości 7 250 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - dostawa soku jabłkowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soku jabłkowego w ilości 21 100 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 6
Haupteinstufung (cpv): 15321600 Apfelsaft
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - dostawa słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej: 1) w opakowaniach o pojemności 1,5 l w ilości 350 szt. 2) w opakowaniach o pojemności 5 l w ilości 100 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 7
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - dostawa słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej w butlach galonowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej w butlach galonowych: 1) w opakowaniach o pojemności 18,90 l w ilości 1 000 szt. 2) w opakowaniach o pojemności 11,35 l w ilości 50 szt. wraz z dzierżawą urządzeń dozujących wodę w ilości 15 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9b do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 8