157293-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na obszarze gminy Miedziana Góra
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na obszarze gminy Miedziana Góra
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na:1) odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Miedziana Góra oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno- wypoczynkowe. 2) odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zebranych selektywnie w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kostomłotach Drugich (PSZOK), prowadzonym samodzielnie przez Gminę Miedziana Góra. 3)3 mobilnych zbiórkach wielkogabarytów oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zgodnie z ustaleniami określonymi w pkt 5 ust. 5 SOPZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SOPZ, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungOGN.271.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWykonawca składa ofertę, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełna procedura została opisana w dokumentach zamówienia, tj.: SWZ. SWZ zawiera listę dokumentów i oświadczeń jakie zobowiązany jest złożyć Wykonawca wraz z ofertą, a następnie na wezwanie Zamawiającego.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: 1) odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Miedziana Góra oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno- wypoczynkowe. 2) odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zebranych selektywnie w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kostomłotach Drugich (PSZOK), prowadzonym samodzielnie przez Gminę Miedziana Góra 3) 3 mobilnych zbiórkach wielkogabarytów oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zgodnie z ustaleniami określonymi w pkt 5 ust. 5 SOPZ. 4) Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SOPZ, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Menge1 Stück