2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa oraz instalacja urządzeń sieciowych realizowanych w ramach programu rządowego Cyberbezpieczny Rząd
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa oraz instalacja urządzeń sieciowych realizowanych w ramach programu rządowego Cyberbezpieczny Rząd. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Poprawa poziomu cyberbezpieczeństwa w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach oraz jednostkach podległych”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności w konkursie grantowym pn. „Cyberbezpieczny Rząd”. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ dla Części I, 1b do SWZ dla Części II. Wszystkie wskazane nazwy produktów należy rozumieć jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych. Ilekroć w dokumentacji postępowania wskazane są znaki towarowe, nazwy wyrobów, patenty, pochodzenie, normy, źródła lub szczególne procesy charakteryzujące określone produkty dostarczone przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia, i że zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń. W takim przypadku zamawiający na podstawie art. 99 ust. 5 ustawy Pzp dopuszcza możliwość zastosowania rozwiązań równoważnych. Poprzez rozwiązania równoważne zamawiający rozumie takie, które co najmniej spełniają wymogi określone w dokumentacji postępowania, w tym w szczególności charakteryzują się parametrami technicznymi, standardami jakościowymi, eksploatacyjnymi i użytkowymi nie gorszymi niż określone w dokumentacji postępowania. W przypadku sprzętu równoważnego wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, że funkcjonalność oferowanego sprzętu równoważnego w stosunku do sprzętu wskazanego przez zamawiającego posiada nie gorsze parametry techniczne.
Interne Kennung: AG.I.272.1.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214100 Schalter, 31221000 Elektrische Relais, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa oraz instalacja urządzeń sieciowych realizowanych w ramach programu rządowego Cyberbezpieczny Rząd Część 1 - Zakup i dostawa fabrycznie nowych przełączników typu 1 24 porty, przełączniki 48 portów, AP WiFi, przełączników SAN
Beschreibung: Zakup i dostawa fabrycznie nowych przełączników typu 1 24 porty, przełączniki 48 portów, AP WiFi, przełączników SAN
Los: LOT-0002
Titel: Zakup, dostawa oraz instalacja urządzeń sieciowych realizowanych w ramach programu rządowego Cyberbezpieczny Rząd Część 2 - Zakup i dostawa fabrycznie nowych przełączników typu 2 24 porty, urządzeń UTM
Beschreibung: Zakup i dostawa fabrycznie nowych przełączników typu 2 24 porty, urządzeń UTM