157409-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Rámcová dohoda na projektové práce pro velké zakázky staveb pozemních komunikací a jejich realizaci zejména metodou BIM 2021
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na projektové práce pro velké zakázky staveb pozemních komunikací a jejich realizaci zejména metodou BIM 2021
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávanách na základě této Rámcové dohody jsou projektové práce včetně inženýrské činnosti zpravidla velkých staveb od 3 mld. Kč bez DPH.
Interne Kennung01ST-000884
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelI/13 Krásná Studánka - Dětřichov, DPS, IČ, vizualizace, TP bez BIM
BeschreibungVeřejná zakázka se týká nové trasy silnice I/13 Krásná Studánka – Dětřichov včetně vedlejších staveb a vyvolaných přeložek inženýrských sítí a komunikací. Délka hlavní trasy je 8 527 m kategorii S 11,5/90. Na předmětnou akci je již zpracovaná dokumentace I/13 Krásná Studánka – Dětřichov, aktualizace DÚR, Valbek, 05/2022. Územní řízení bylo zahájeno, ale není vydáno územní rozhodnutí. Předmětem veřejné zakázky je zpracování dalšího stupně projektové dokumentace, a to ve stupni DPS (dle vyhlášky č.227/2024 Sb), inženýrské činnosti pro získání rozhodnutí o povolení záměru. Součástí veřejné zakázky není majetkoprávní příprava stavby. Projektová dokumentace se bude zpracovávat v podrobnosti DUSP-DI, dle směrnice pro dokumentaci staveb pozemních komunikací schválenou Ministerstvem dopravy, odborem liniových staveb a silničního správního úřadu v platném znění, a to na základě interního sdělení RSD-397941/2024-3 ze dne 6.11.2024.
Interne Kennung09PT-000018