2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT dienstverlening t.b.v. beheer ICT-infrastructuur en digitale werkplekken voor Talland College
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren, implementeren en beheren van IT-diensten ten behoeve van het beheer van de ICT-infrastructuur en digitale werkplekken van Talland College. Waarbij specifiek voor deze aanbesteding de opdracht is een partner te selecteren die het beheer van de Active directory, de Azure/On-premise server omgeving, de werkplekken (inclusief technisch applicatiebeheer), de service integratie (SIAM) en de tweedelijns support uitvoert met een focus op veiligheid en betrouwbaarheid.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000