2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionele printers en Grafische diensten
Beschreibung: Perceel 1: Rijn IJssel verwacht met deze aanbesteding 1 leverancier te vinden die zich richt op de levering en het beheer van Multifunctionele printers (MFP's); Perceel 2: Rijn IJssel verwacht met deze aanbesteding 1 leverancier te vinden die binnen haar organisatie alle Grafische diensten (extern printwerk en drukwerk als DTP werkzaamheden op regie) kan uitvoeren; Perceel 1: huur en servicecontract MFP’s betreft ongeveer €185.000,- per jaar inclusief BTW. Perceel 2: Reprowerk betreft ongeveer €157.000,- per jaar inclusief BTW. Daarnaast wordt drukwerk aan derden uitbesteedt voor ongeveer €60.000,- per jaar inclusief BTW.
Interne Kennung: RIJMFPGD2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Multifunctionele printers (MFP's)
Beschreibung: Levering en beheer van Multifunctionele printers (MFP's
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbesteding zal leiden tot een overeenkomst met een looptijd van vier (4) jaar vast.
Los: LOT-0002
Titel: Grafische diensten
Beschreibung: Alle Grafische diensten (extern printwerk en drukwerk als DTP werkzaamheden op regie) kan uitvoeren,
Interne Kennung: 2