2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem.
Beschreibung: Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem.
Interne Kennung: ZP/PN/11/26/NIT/AW/JOK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48211000 Softwarepaket für den Plattformenverbund
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: zadanie