2. Verfahren
Verfahren
Titel: Betonová směs v roce 2026 – lokalita Dolní Rožínka
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dílčí dodávky betonových směsí včetně dopravy a čerpání a dílčí dodávky cementopískové směsi bez dopravy a čerpání pro realizaci investice - stavby „Sanace odkaliště K1-3.etapa drenáže“ a sanační a rekultivační práce -stavby „Sanace odkaliště KI - III. část“ v lokalitě Dolní Rožínka.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114000 Beton
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DIAMO-D350/16746/2026