2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling en beheer van (front-end) webapplicaties
Beschreibung: De opdracht betreft de ontwikkeling en beheer van webapplicaties van het Vervangingsfonds & Participatiefonds en de daaraan gerelateerde technologische kennis en inzet van personen die voldoen aan de eisen en behoeften van de organisatie. Deze opdracht betreft een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 15.000.000,- exclusief BTW, over de gehele looptijd inclusief verlengingen. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan de raming.
Interne Kennung: TN512651
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het Participatiefonds volgt voor de aanbesteding een Europees openbare procedure. De openbare procedure houdt in dat iedere geïnteresseerde die voldoet aan de gestelde eisen, een inschrijving mag indienen en mag meedingen naar gunning van de opdracht. De inschrijvers dienen zich te realiseren dat hun aanbod éénmalig en definitief is met de inschrijving die wordt ingediend. De openbare procedure biedt géén ruimte voor het voeren van onderhandelingsgesprekken.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie offerteaanvraag inclusief bijlagen. Zie offerteaanvraag inclusief bijlagen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De inwerkingtreding van de Overeenkomst is gepland op 1 november 2025 en heeft een looptijd tot en met 31 oktober 2029 (4 jaar na ingangsdatum), met een optie tot wederzijdse verlenging van 2-maal 2 jaar. Verlengingen worden uiterlijk 3 maanden vóór het einde van een overeengekomen termijn schriftelijk meegedeeld aan de Wederpartij.