157543-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Busse für den öffentlichen Verkehr – Rámcová dohoda na dodávku až 122 autobusů II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávku až 122 autobusů II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, na jejímž základě budou s jediným vybraným dodavatelem postupem vymezeným v rámcové dohodě uzavírány dílčí smlouvy na dodávky až 122 nových linkových, nízkopodlažních (nebo Low Entry, tedy autobusů, které mají minimálně 35% plochy pro stojící cestující nízkopodlažní – dále v textu všech dokumentů vždy uváděné jen jako nízkopodlažní), dvounápravových autobusů s pohonem na motorovou naftu nebo hybridním pohonem (motorová nafta-elektrická energie), max. délka 12,5 m (dále jen „autobus“) do určených míst dodání Zadavatele. Z tohoto množství Zadavatel předpokládá objednávku až 20 ks těchto autobusů ve standardu PID pro NAD.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0242543