2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ambulansów dla MEDITRANS OSTROŁĘKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 ambulansów w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza oraz 2 ambulansów ze środków własnych Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykaz części będących przedmiotem zamówienia: Część 1. Zakup ambulansów dla MEDITRANS OSTROŁĘKA - finansowane w ramach BUDŻETU OBYWATELSKIEGO MAZOWSZA. Część 2. Zakup ambulansów dla MEDITRANS OSTROŁĘKA - finansowane ze środków własnych Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy PZP (z 11 września 2019 r.)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192160 Tragbahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup ambulansów dla MEDITRANS OSTROŁĘKA - finansowane w ramach BUDŻETU OBYWATELSKIEGO MAZOWSZA
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup fabrycznie nowych pojazdów specjalnych- ambulansów drogowych typu C spełniających warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. z 2024 r. poz.502), w zakresie oznakowania określonego dla pojazdu uprzywilejowanego. Oferowane ambulanse wraz ze sprzętem medycznym spełniać mają wymogi obowiązującej Polskiej Normy PN EN 1789 (stosownie w zakresie ambulansu typu C) i PN EN 1865 (lub norm równoważnych), oraz graniczne (bezwzględnie wymagane) parametry techniczno-użytkowe określone w załączniku nr 2 – opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 0
Los: LOT-0002
Titel: Zakup ambulansów dla MEDITRANS OSTROŁĘKA - finansowane ze środków własnych Zamawiającego