157600-2025 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Świadczenie usług utrzymania czystości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w obiektach Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, tj.: a)Część 1: - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni biurowej 7.844,31 m² - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni archiwum 331,68 m² - ul. 27 Grudnia 15 – o powierzchni biurowej 280,00 m² - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni zewnętrznej 1.098,50 m² - Al. Marcinkowskiego 2 – o powierzchni biurowej 254,00 m² b) Część 2: - ul. Chlebowa 4/8 - o powierzchni biurowej 2.355,12 m² - ul. Chlebowa 4/8 - o powierzchni archiwum 448,84 m² - os. Armii Krajowej 101 – o powierzchni biurowej 102,50 m² - ul. Rabczańska 1 – o powierzchni archiwum 453,00 m²
Interne Kennung: OG.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż wskazano w art.138 ust. 1Pzp )35 dni) w związku z faktem, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Uprawnienie takie zostało zawarte w art. 138 ust.4 Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - sprzątanie budynków przy ul. 27 Grudnia 15 oraz Al. Marcinkowskiego 32, Al. Marcinkowskiego 2
Beschreibung: Sprzątanie następujących lokalizacji: 1. Zamówienie podstawowe: - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni biurowej 7.844,31 m² - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni archiwum 331,68 m² - ul. 27 Grudnia 15 – o powierzchni biurowej 280,00 m² - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni zewnętrznej 1.098,50 m² 2. Zamówienie z prawa opcji: - Al. Marcinkowskiego 2 – o powierzchni biurowej 254,00 m²
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. a) Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie obowiązywania Umowy z prawa opcji, a Wykonawca wyraża na to zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby Zamawiającego polegające na zwiększeniu zakresu usługi sprzątania o nowo wynajęty lokal przy Al. Marcinkowskiego 2 w Poznaniu. W formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do Umowy oraz formularzu cenowym – załącznik nr 1b do Umowy uwzględniono zamówienie objęte prawem opcji. b) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja prawa opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie prawa opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. c) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą Umową, jednakże nie później niż do dnia 9 maja 2026 roku. Po upływie ww. terminu prawo opcji wygasa. d) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu Umowy objętego prawem opcji, jak i zmiany Umowy w zakresie realizacji prawa opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Wynagrodzenie należne Wykonawcy w związku z realizacją prawa opcji zostało określone w Formularzu ofertowym – stanowiącym załącznik nr 1a do Umowy oraz formularzu cenowym – załącznik nr 1b do Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 sprzątanie budynków przy ul. Chlebowa 4/8 oraz os. Armii Krajowej 101 oraz ul. Rabczańska 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, zwane dalej Usługami, w następującym zakresie: - ul. Chlebowa 4/8 - o powierzchni biurowej 2.355,12 m² - ul. Chlebowa 4/8 - o powierzchni archiwum 448,84 m² - os. Armii Krajowej 101 – o powierzchni biurowej 102,50 m² - ul. Rabczańska 1 – o powierzchni archiwum 453,00 m²
Interne Kennung: Część 2