157623-2025 - Ergebnis
Niederlande – Schulmöbel – NU Auro Meubilair PO Pijlstaart Vinkeveen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Auro Meubilair PO Pijlstaart Vinkeveen
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs, en ziet op de levering van meubilair voor OBS de Pijlstaart - Basisschool Vinkeveen, onderdeel van Stichting Auro.
Vorherige Bekanntmachung: 452582-2024
Interne Kennung: T120124
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000