15763-2026 - Ergebnis
Polen – Restaurant- und Bewirtungsdienste – Usługa żywienia zbiorowego w systemie zleconym dla 112. blp i ksap 11. MBOT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa żywienia zbiorowego w systemie zleconym dla 112. blp i ksap 11. MBOT
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na żywieniu zbiorowym w systemie zleconym, tj. przygotowanie, dowóz oraz dystrybucja posiłków dla żołnierzy 112. blp i ksap 11. MBOT
Vorherige Bekanntmachung830553-2025
Interne Kennung47/SM/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZe względu na pilną potrzebę, wynikającą z zapewnienia ciągłości żywienia w systemie zleconym dla 11. MBOT, niezbędne jest zastosowanie skróconego terminu składania ofert i zawarcie kolejnej umowy z realizacją od dnia 01 stycznia 2026 r. Zgodnie z planem szkolenia 11.MBOT pierwsze szkolenia rotacyjne będą realizowane na początku stycznia 2026 r., a podstawową formą żywienia w okresie zimowym powinny być ciepłe posiłki.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje usługę żywienia zbiorowego w systemie zleconym w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach opcji, zgodnie z art. 441 Ustawy. 2. Skorzystanie przez Zamawiającego z opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy, według cen jednostkowych określonych w umowie. Opcja w niniejszym postępowaniu polega na możliwości zamówienia dodatkowych ilości usług oprócz ilości usług podstawowych, w zależności od potrzeb 112. blp i ksap 11. MBOT określonych w zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa”. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość usług w ramach opcji będzie uzależniona od bieżących potrzeb 112. blp i ksap 11. MBOT określanych przez Zamawiającego i posiadanych przez niego na ten cel środków finansowych. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane w okolicznościach przewidzianych w projektowanych postanowieniach umowy. 5. Zamawiający może z opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej dla opcji w zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa” w całym okresie obowiązywania umowy. 6. Uruchomienie opcji nastąpi po wyczerpaniu ilości usług w zamówieniu podstawowym. 7. Zamawiający o zamiarze skorzystania z opcji, jego zakresie i terminach realizacji usług opcjonalnych powiadomi pisemnie Wykonawcę. Skorzystanie z opcji nie wymaga aneksowania umowy. 8. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie wg cen jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego. 8. Usługi realizowane w ramach opcji muszą spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego.