See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa leków w ramach programu lekowego dla Szpitala WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"
Beschreibung: Zamówienie obejmuje sukcesywny zakup oraz dostawy według zamówień składanych przez Aptekę Szpitalną zgodnie z asortymentem wskazanym w załączniku nr 3 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 niepodzielne części – zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części).
Vorherige Bekanntmachung: 692-2026
Interne Kennung: 022/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: Lamivudynum 100mg x 28tabl. tabl. powl.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2
Beschreibung: Entecavirum 1mg x 30 tabl. powl. Entecavirum 0,5mg x 30 tabl. powl.
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3
Beschreibung: Maviret tabl. powl. / Glecaprevir + pibrentasvir op. – 84 szt. 100mg+40mg
Interne Kennung: zadanie nr 3