See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie(poddanie odzyskowi, recyklingowi oraz unieszkodliwianiu ) odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe z terenu Gminy Lesznowola
Beschreibung: W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów z punktu przeładunkowego zlokalizowanego w Piasecznie przy ul. Technicznej 6, należącego do podmiotu PUK Piaseczno oraz zagospodarowania każdej ilości odpadów komunalnych wytworzonych na nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Lesznowola.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe z terenu Gminy Lesznowol
Beschreibung: W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów z punktu przeładunkowego zlokalizowanego w piasecznie przy ul. Technicznej 6, należącego do podmiotu PUK Piaseczno oraz zagospodarowania każdej ilości odpadów komunalnych wytworzonych na nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Lesznowola.
Interne Kennung: RZP.271.1.2026