See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stichting Onderwijs Centrum Leijpark - Schoonmaak
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting OC Leijpark. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000