See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Fedra - Schoonmaakdiensten, locatie De Vrijheit
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Fedra , Locatie: De Vrijheit. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung: 470676-2023
Interne Kennung: T128758
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000