2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersoftware Openbare Ruimte
Beschreibung: De gemeente Wijk bij Duurstede wil met deze opdracht het beheer en onderhoud van de openbare ruimte ondersteunen met een ICT-oplossing. Dit betreffen Kunstwerken, Verhardingen, Groenonderhoud, Water, Meubilair, Speeltoestellen en ondergronden, Riolering en Kabels en leidingen. Momenteel wordt hiervoor Obsurv van Sweco, Playmapping en i-Asset van i-Asset-Visma gebruikt. 1 overeenkomst voor de duur van 6 jaar + 2x verlenging met 2 jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheersoftware openbare ruimte
Beschreibung: De gemeente Wijk bij Duurstede wil met deze opdracht het beheer en onderhoud van de openbare ruimte ondersteunen met een ICT-oplossing. Dit betreffen Kunstwerken, Verhardingen, Groenonderhoud, Water, Meubilair, Speeltoestellen en ondergronden, Riolering en Kabels en leidingen. Momenteel wordt hiervoor Obsurv van Sweco, Playmapping en i-Asset van i-Asset-Visma gebruikt.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de opdracht