See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przeglądy, naprawy i konserwacje budowlane w budynkach Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu cz.I”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: przeglądy, naprawy i konserwacje budowlane w budynkach Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu cz. I. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3a-k do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 4. Zamówienie zostało podzielone na 11 części tj.: 4.1 Część nr 1: Świadczenie usług przeglądów i konserwacji oraz niezbędnych napraw generatorów dwutlenku chloru i zmiękczacza wody w Szpitalu św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 oraz Szpitalu Łazarskim przy ul. Bogusławskiego 4 w Poznaniu; 4.2 Część nr 2: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - gazy medyczne – w WCP przy ul. Wrzoska 1 w Poznaniu; 4.3 Część nr 3: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - gazy medyczne – w Szpitalu św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu; 4.4 Część nr 4: Przeglądy i naprawy stacji dezynfekcji ścieków – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu, 4.5 Część nr 5: Świadczenie usług okresowych przeglądów i konserwacji oraz niezbędnych napraw wyposażenia gastronomicznego w WCP Poznaniu, 4.6 Część nr 6: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw siłowników do drzwi przesuwnych i przymykowych GEZE – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu, 4.7 Część nr 7: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw drzwi specjalistycznych Thermod – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu, 4.8 Część nr 8: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw drzwi przeciwpożarowych – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu, Szpital Św. Rodziny ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu, Szpital Łazarski ul. Bogusławskiego 4 w Poznaniu oraz Budynek Osiedle Jana III Sobieskiego 109 w Poznaniu, 4.9 Część nr 9: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw kurtyny pożarowej EI30 (2 sztuki - elastyczna rolowana brama przeciwpożarowa NGR Technologie Sp. z o.o.Torsystem Butzbach Sp. z o.o. ) – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu, 4.10 Część nr 10: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw i regulacji okien zewnętrznych – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu, 4.11 Część nr 11: Wykonanie przeglądów instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem pomiarów w ramach przeglądu 5 letniego.
Interne Kennung: ADZP-381-17/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1: Świadczenie usług przeglądów i konserwacji oraz niezbędnych napraw generatorów dwutlenku chloru i zmiękczacza wody w Szpitalu św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 oraz Szpitalu Łazarskim przy ul. Bogusławskiego 4 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - gazy medyczne – w WCP przy ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3b do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3: Konserwacja i przeglądy urządzeń i instalacji oraz niezbędne naprawy - gazy medyczne – w Szpitalu św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3c do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4: Przeglądy i naprawy stacji dezynfekcji ścieków – WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3d do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5: Świadczenie usług okresowych przeglądów i konserwacji oraz niezbędnych napraw wyposażenia gastronomicznego w WCP Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3e do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw siłowników do drzwi przesuwnych i przymykowych GEZE – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3f do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw drzwi specjalistycznych Thermod – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3g do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw drzwi przeciwpożarowych – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu, Szpital Św. Rodziny ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu, Szpital Łazarski ul. Bogusławskiego 4 w Poznaniu oraz Budynek Osiedle Jana III Sobieskiego 109 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3h do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw kurtyny pożarowej EI30 (2 sztuki - elastyczna rolowana brama przeciwpożarowa NGR Technologie Sp. z o.o.Torsystem Butzbach Sp. z o.o. ) – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3i do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10: Świadczenie usług konserwacji, przeglądów oraz niezbędnych napraw kurtyny pożarowej EI30 (2 sztuki - elastyczna rolowana brama przeciwpożarowa NGR Technologie Sp. z o.o.Torsystem Butzbach Sp. z o.o. ) – Szpital WCP ul. Wrzoska 1 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3j do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11: Wykonanie przeglądów instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem pomiarów w ramach przeglądu 5 letniego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3k do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11