2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego gminnych autobusowych przewozów pasażerskich
Beschreibung: Transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Bisztynek oraz gmin sąsiednich, które z Gminą Bisztynek zawarły bądź zawrą porozumienie międzygminne
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001