158003-2026 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeuge – Zakup i dostawa dwóch samochodów dostawczych oraz samochodu elektrycznego osobowego z przestrzenią ładunkową na potrzeby PSZOK w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa dwóch samochodów dostawczych oraz samochodu elektrycznego osobowego z przestrzenią ładunkową na potrzeby PSZOK w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę środków trwałych i wyposażenia na potrzeby PSZOK, - mobilnego PSZOK tj. „Zakup i dostawa samochodów dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t ” w tym : a) samochodu dostawczego do 3,5 t. 3- osobowego z wysoką zabudową typu wywrotka z silnikiem wysokoprężnym, b) samochodu dostawczego do 3,5 t. z dubelkabiną wyposażonego w zabudowę z funkcją wywrotki z silnikiem wysokoprężnym, c) samochodu osobowego o napędzie elektrycznym z przestrzenią ładunkową. Samochody muszą być fabrycznie nowe z datą produkcji nie wcześniej niż z 2025 roku.
Interne Kennung: Or.271.58.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001