See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie Sprzętu typu sondy i TAP oraz Oprogramowania do monitorowania i analizy incydentów sieciowych w infrastrukturze teleinformatycznej CIRF wraz z Gwarancją oraz świadczenie Asysty Technicznej, w celu rozbudowy środowiska Zamawiającego na potrzeby zapewnienia komunikacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie Sprzętu typu sondy i TAP oraz Oprogramowania do monitorowania i analizy incydentów sieciowych w infrastrukturze teleinformatycznej CIRF wraz z Gwarancją oraz świadczenie Asysty Technicznej, w celu rozbudowy środowiska Zamawiającego na potrzeby zapewnienia komunikacji, na które składa się: 1) zamówienie podstawowe obejmujące: a) dostawę 2 szt. Sprzętu typ A z Oprogramowaniem standardowym, spełniającego wymagania zawarte w Załączniku nr 1 do OPZ, służącego do zbierania i analizy ruchu sieciowego, wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, b) dostawę Oprogramowania, spełniającego wymagania zawarte w Załączniku nr 5 do OPZ (Portal zarządzający dla sondy LAN), c) dostawę 4 szt. Sprzętu typ B z Oprogramowaniem standardowym, spełniającego wymagania zawarte w Załączniku nr 2 do OPZ, wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, d) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach zamówienia podstawowego, zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 3 do OPZ, e) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu i Oprogramowania Gwarancji na dostarczony Sprzęt i Oprogramowanie, na zasadach opisanych w Rozdziale III OPZ, f) świadczenie przez Wykonawcę Asysty Technicznej w wymiarze do 100 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V OPZ. 2) zamówienie w ramach opcji obejmujące: a) dostawę 1 szt. Sprzętu typ A z Oprogramowaniem standardowym, spełniającego wymagania zawarte w Załączniku nr 1 do OPZ, służące do zbierania i analizy ruchu sieciowego, wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, b) dostawę 14 szt. Sprzętu typ B z Oprogramowaniem standardowym, spełniającego wymagania zawarte w Załączniku nr 2 do OPZ wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, c) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach prawa opcji, zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 3 do OPZ, d) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na dostarczony Sprzęt, na zasadach opisanych w Rozdziale III OPZ, e) świadczenie przez Wykonawcę Asysty Technicznej w wymiarze do 200 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Vorherige Bekanntmachung: 738189-2025
Interne Kennung: PN/83/25/HSKU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje opcję. 2. Opcja obejmuje: a) dostawę 1 szt. Sprzętu typ A z Oprogramowaniem standardowym, spełniającego wymagania zawarte w Załączniku nr 1 do OPZ, służące do zbierania i analizy ruchu sieciowego, wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, b) dostawę 14 szt. Sprzętu typ B z Oprogramowaniem standardowym, spełniającego wymagania zawarte w Załączniku nr 2 do OPZ wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, c) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach prawa opcji, zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 3 do OPZ, d) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na dostarczony Sprzęt, na zasadach opisanych w Rozdziale III OPZ, e) świadczenie przez Wykonawcę Asysty Technicznej w wymiarze do 200 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V OPZ. 3. Szczegółowe informacje dot. opcji znajdują się w Tom II SWZ - PPU oraz Tom III SWZ - OPZ