158036-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/396 most 396-003 přes Rešický potok v Rešicích DOKUMENTACE PRO POVOLENÍ STAVBY, IČ PDPS, SP, AD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/396 most 396-003 přes Rešický potok v Rešicích DOKUMENTACE PRO POVOLENÍ STAVBY, IČ PDPS, SP, AD
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro povolení stavby, PDPS, včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru stavby; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem projektové dokumentace je rekonstrukce mostu na silnici II/396 v intravilánu obce Rešice, ve staničení km 5,939. Most bude rekonstruován se zachováním stávajících opěr a nosné konstrukce mostu. Součástí dokumentace budou také veškeré související objekty a práce. Projektová dokumentace bude dále řešit rekonstrukci samostatného objektu propustku na silnici II/396 v km 4,963.
Interne KennungZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/396 most 396-003 přes Rešický potok v Rešicích DOKUMENTACE PRO POVOLENÍ STAVBY, IČ PDPS, SP, AD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau