2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaické elektrárny ZŠ a ČOV pro Město Brtnice
Beschreibung: Předmětem zakázky je komplexní realizace výstavby Fotovoltaická elektrárna a trafostanice na Základní škole Město Brtnice na adrese Školní 725, 588 32 Brtnice v katastrálním území Brtnice [612952] a Fotovoltaická elektrárna na objektu ČOV Město Brtnice na adrese Pod Kaplou 181, 588 32 Brtnice v katastrálním území Brtnice [612952]. Realizace nesmí ohrozit provoz. Termín připojení trafostanice FVE ZŠ k distribuční síti je k 31.7.2025. Dílčí plnění zakázky není povoleno. Realizace je dotačně spolufinancovaný projekt dotačního programu MODF - RES+ Č. 4/2024 s názvem „Fotovoltaické elektrárny ZŠ a ČOV pro Město Brtnice”. Předpokládaný, a zároveň maximální instalovaný výkon elektráren činí 497,15 kWp. Zakázka obsahuje také zajištění pravidelného servisu a údržby během doby udržitelnosti projektu v souladu s podmínkami dotačního programu, která činí 5 let od předložení podkladů o ukončení realizace projektu k Závěrečnému vyhodnocení akce (dále jen “ZVA”). Součástí realizace je rovněž zajištění připojení dokončeného díla včetně uvedení do plného provozu a následné instalace energetického managementu ve formě hardwaru včetně řídícího softwaru a měřících a řídících prvků pro optimalizaci výroby a spotřeby energie v místech instalace, dle parametrů uvedených v příloze 06_Smlouva o dílo, která je součástí dokumentace. Předmět je dále definován složkou dokumentů v příloze 04_Podkladové dokumenty k realizaci. Předmět plnění zakázky bude realizován kompletně v rozsahu platné technické dokumentace a v souladu s podmínkami v rozsahu uzavřených smluv, které jsou součástí ZD. Složka dokumentů zahrnuje také stručný popis komplexního provedení díla 01_Specifikace, důvodem je popis přesného očekávání Zadavatele od realizace. Akceptačním kritériem převzetí díla jsou elektrárny uvedené do provozu včetně kolaudace, provedených platných revizí, souhlasným stanoviskem distribuční společnosti a dokumenty, které vyžaduje udělení licence Energetického regulačního úřadu včetně aktivace energetického managementu na softwarové úrovni. Součástí je také zaškolení obsluhy elektrárny.
Vorherige Bekanntmachung: 675513-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 31155000 Wechselrichter, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ_FVE_ZS_COV_01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 31155000 Wechselrichter, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09331000 Solarbatterien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou popsány v článku 2.7 návrhu smlouvy o dílo.