158083-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu rozumianej jako świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi i instalacyjnymi oraz świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad dokumentacją projektową dla zadania pn.: „Podniesienie jakości usług zdrowotnych oraz zwiększenie dostępu do usług medycznych (budowa, przebudowa i rozbudowa budynków nr B4, B4A, budynków technicznych oraz zagospod
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu rozumianej jako świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi i instalacyjnymi oraz świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad dokumentacją projektową dla zadania pn.: „Podniesienie jakości usług zdrowotnych oraz zwiększenie dostępu do usług medycznych (budowa, przebudowa i rozbudowa budynków nr B4, B4A, budynków technicznych oraz zagospodarowania terenu) w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. bł. księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku”.
Vorherige Bekanntmachung: 764524-2024
Interne Kennung: ZP/06/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Podstawy wykluczenia art. 108 ust. 1 Pzp, art. 109 ust. 1 pkt. 4, 7-10 Pzp, 3) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 roku o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k ust. 1 na mocy art. 1 pkt 23 rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane (art. 257 pzp). 3. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Wartość zamówienia na roboty nie przekroczy 10 % wartości zamówienia podstawowego. W ramach zamówień określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp Zamawiający przewiduje wykonanie usługi nadzoru inwestorskiego oraz nadzoru autorskiego branżach: konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, elektroenergetycznej, teletechnicznej, drogowej. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem, że Zamawiający będzie posiadał niezbędne środki finansowe. Udzielone zamówienie będzie realizowane na zasadach umowy podstawowej. 4. 1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 4.2. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 4.3. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w formularzu ofertowym części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 4.4 Wykonawca będzie odpowiedzialny za wszystkie działania i zaniechania swoich podwykonawców, jak za działania i zaniechania własne. 5. Przedmiot zamówienia będzie realizowany: od dnia zawarcia umowy do dnia rozliczenia umowy inwestorskiej z wykonawcą robót budowlanych. Przewidywany termin to 27 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 6. Wykonawca jest związany złożoną ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni do dnia 14.04.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001