158115-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Świadczenie usług polegających na zapewnieniu całodziennego żywienia dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Zakopanem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług polegających na zapewnieniu całodziennego żywienia dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Zakopanem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego usługi polegające na zapewnieniu całodziennego żywienia dla pacjentów Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, tj. przygotowywania, dostawy całodziennych posiłków (tzw. catering) oraz ich dystrybucji do łóżka pacjenta, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Zamawiający zastrzega, że w organizacji usługi żywienia należy również uwzględnić żywienie dzieci do 1,5 roku życia. 2. Zadaniem Wykonawcy jest zapewnienie kompleksowego całodziennego (7 dni w tygodniu, łącznie ze świętami i dniami wolnymi od pracy) żywienia pacjentów Zamawiającego (w tym napojów do posiłków) w średniej ilości (wielkości wyliczone w sposób szacunkowy na podstawie przeciętnej liczby pacjentów Szpitala z ostatnich 24 m-cy), która w okresie obowiązywania umowy wynosi: 1) ok. 96 000 osobodni żywienia pacjentów dorosłych, 2) ok. 2 400 osobodni żywienia pacjentów dorosłych w jednorazowych opakowaniach (pacjenci Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz pacjentów chorych zakaźnie), 3) do 30 dzieci w wieku do 1,5 roku życia. 3. Szczegółowe wymagania zamawiającego dotyczące sposobu świadczenia usług będących przedmiotem zamówienia zostały zawarte w Opisie Przedmiotu Zamówienia, [zwanym dalej „OPZ”], który stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia regulują zapisy Projektu umowy, [zwanego dalej „PU”], który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungZP/14/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0001