158127-2026 - Planung
Polen – Bauaufsicht – Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka, Bierdzany, Kadłub Turawski, Rzędów
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka, Bierdzany, Kadłub Turawski, Rzędów
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka, Bierdzany, Kadłub Turawski, Rzędów a. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek Bierdzany, Kadłub Turawski b. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka c. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek w Leśnictwie Rzędów Przedmiot zamówienia obejmuje trzy ETAPY realizacji: ETAP 1 - wsparcie Zamawiającego w procesie wyboru wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych, ETAP 2 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej na podstawie przygotowanego PFU, ETAP 3 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją robót budowalnych realizowanych w oparciu o dokumentację projektową.
Interne Kennung: ZG.270.3.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka, Bierdzany, Kadłub Turawski, Rzędów a. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek Bierdzany, Kadłub Turawski b. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka c. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek w Leśnictwie Rzędów. Przedmiot zamówienia obejmuje trzy ETAPY realizacji: ETAP 1 - wsparcie Zamawiającego w procesie wyboru wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych, ETAP 2 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej na podstawie przygotowanego PFU, ETAP 3 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją robót budowalnych realizowanych w oparciu o dokumentację projektową.