158168-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Pierwsze wyposażenie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogowie Sobóckim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pierwsze wyposażenie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogowie Sobóckim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia ujęta w dokumentacji projektowej wyposażenia, stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ. Dostawę sprzętów, mebli, urządzeń należy przeprowadzić do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogowie Sobóckim im. M Konopnickiej położonym przy ul. Szkolnej 7. Wszelkie dostawy oraz roboty towarzyszące należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową oraz spisem dokumentacji i opisem, która składa się z: - rzutów poszczególnych kondygnacji, wzorów materiałowych oraz proponowanej kolorystyki i stylistyki - zestawienia tabelarycznego (arkusze od 1 do 7), w którym znajdują się dane techniczne koniecznych do dostarczenia sprzętów, mebli, urządzeń. Szczegółowy opis i warunki realizacji określone są w projektowanych postanowieniach umowy oraz zestawienia sprzętu stanowiący załącznik pn. tabela rozliczeniowa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001