See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAW Oost-Vlaanderen VZW en Vrije CLB Archipel vzw / Andromedabeheer vzw : Project Geraardsbergen, Abdijstraat
Beschreibung: STUDIEOPDRACHT VOOR ARCHITECTUUR, STABILITEIT, TECHNIEKEN, VASTE INRICHTING, OMGEVINGSLAANLEG, AKOESTIEK, VEILIGHEIDSCOÖRDINATIE ONTWERP EN VERWEZENLIJKING, EPB-VERSLAGGEVING / OPMAAK EPC-CERTIFICAAT / INDIENEN VENTILATIEPRESTATIEVERSLAG, OPMAAK SLOOPOPVOLGINGSPLAN EN ARCHEOLOGIENOTA FASE 1 : selectie van de kandidaten
Interne Kennung: S1326
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1326 - 1
Beschreibung: Deze opdracht omvat de volgende studies: A. De haalbaarheidsstudie B. De studies architectuur, stabiliteit, technieken, vaste inrichting, omgevingsaanleg, akoestiek, veiligheidscoördinatie ontwerp en verwezenlijking, EPB-verslaggeving / opmaak EPC-certificaat (1 jaar na ingebruikname) / indienen ventilatieprestatieverslag en opmaak van het sloopopvolgingsplan en archeologienota.
Interne Kennung: 1