2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Mostu Szynowego 220 kV i Mostu Szynowego 400 kV w SE Połaniec 400/220 kV dla potrzeb przyłączenia MEE i OZE
Beschreibung: Zadanie pn. „Budowa Mostu Szynowego 220 kV i Mostu Szynowego 400 kV w SE Połaniec 400/220 kV dla potrzeb przyłączenia MEE i OZE” obejmuje dwie czynności inwestycyjne na terenie SE 400/220 kV Połaniec polegające na: 1. Rozbudowie rozdzielni 220 kV o pole nr 15 wraz z budową Mostu Szynowego 220 kV. 2. Rozbudowie rozdzielni 400 kV o pole nr 7 wraz z budową Mostu Szynowego 400 kV. Realizacja Zamówienia wymaga wybudowania nowych obiektów budowlanych oraz przebudowy obiektów istniejących oraz wykonanie pozostałego zakresu opisanego w PFU. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne” Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 463748-2025
Interne Kennung: 2025/WNP-0369
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa mostów szynowych 220kV i 400 kV dla przyłączenia MEE do SE 400/220 Połaniec. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Program Funkcjonalno – Użytkowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.