2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń, usług współpielęgnacji pacjentów i innych usług wewnątrzszpitalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług codziennego całodobowego sprzątania pomieszczeń w obiekcie Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny, usług całodobowej współpielęgnacji pacjentów Szpitala i innych usług wewnątrzszpitalnych, zarówno w dni powszednie jak i świąteczne, przez okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą, Zamawiający przewiduje, że umowa zostanie zawarta od dnia 13 kwietnia 2026 r. Zamawiający przewiduje, że wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu usług podobnych zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego nie przekroczy 10 % wartości zamówienia podstawowego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skrócił termin składania ofert, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych. Uzasadnienie: W celu zapewnienia ciągłości świadczenia usług sprzątania pomieszczeń, usług współpielęgnacji pacjentów i innych usług wewnątrzszpitalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny oraz zgodności z interesem publicznym zachodzi pilna konieczność przyspieszenia procedury i udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń, usług współpielęgnacji pacjentów i innych usług wewnątrzszpitalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług codziennego całodobowego sprzątania pomieszczeń w obiekcie Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny, usług całodobowej współpielęgnacji pacjentów Szpitala i innych usług wewnątrzszpitalnych, zarówno w dni powszednie jak i świąteczne, przez okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą, Zamawiający przewiduje, że umowa zostanie zawarta od dnia 13 kwietnia 2026 r. Zamawiający przewiduje, że wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu usług podobnych zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego nie przekroczy 10 % wartości zamówienia podstawowego. Usługami sprzątania pomieszczeń będzie objęte 12 041,27m2 powierzchni. Usługami współpielęgnacji pacjentów i innymi usługami wewnątrzszpitalnymi będzie objęte dziennie średnio 118 pacjentów dorosłych, 16 dzieci na Oddziale Pediatrii i 74 noworodków, w tym 6 w Pododdziale Wcześniaków i Intensywnej Terapii. W budynku szpitala znajdują się 903 okna. Wykaz powierzchni pomieszczeń z podziałem na rodzaje i przeznaczenie i korytarzy jest przedstawiony w Tabeli 1do SWZ. Wykaz powierzchni z podziałem na strefy czystościowe jest przedstawiony w Tabeli 2 do SWZ. Zakresy czynności objętych zamówieniem w poszczególnych oddziałach i pomieszczeniach tych oddziałów są przedstawione w Tabeli 3 do SWZ. Wykaz czynności współpielęgnacji pacjentów objętych zamówieniem jest przedstawiony w Tabeli 4 do SWZ. Wykaz innych usług wewnątrzszpitalnych objętych zamówieniem jest przedstawiony w Tabeli 5do SWZ. Minimalną wymaganą liczba osób na Oddziałach przestawia Tabela 6do SWZ . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste