2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych.
Interne Kennung: ZP/14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojemniki podziemne
Beschreibung: odbiór odpadów z pojemników podziemnych. Do odbioru odpadów komunalnych zmieszanych konieczny jest pojazd z HDS -pojemniki wyciągane z ziemi oraz system ponoszenia dwuhakowy do oddolnego opróżniania pojemników
Interne Kennung: Cześć 1
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Pojemniki nadziemny
Beschreibung: odbiór odpadów z pojemników podziemnych. Do odbioru odpadów komunalnych zmieszanych z pojemników naziemnych
Interne Kennung: Cześć 2