2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru, załadunku, transportu i utylizacji (unieszkodliwianiu) odpadów medycznych i przemysłowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, załadunku transportu i utylizacji (unieszkodliwianiu) odpadów medycznych i przemysłowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, a w szczególności z: - Ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. 2023 poz. 1587 z późn. zm.) oraz na warunkach określonych w projekcie umowy, - Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U. 2020 poz. 10), - Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26.11.2021 r. w sprawie unieszkodliwiania oraz magazynowania odpadów medycznych i odpadów weterynaryjnych (Dz. U. 2021 r., poz. 2245), - Ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 643). - Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 7 października 2016 r. w sprawie szczegółowych wymagań dla transportu odpadów (Dz. U. z 2016 r. poz. 1742) - Ustawą z dn. 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz.U. 2024 poz. 54 z późn. zm.) 2. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów z miejsca zlokalizowanego na terenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Rzeszowie oraz zlokalizowanego na terenie Przychodni MSWiA w Krośnie.
Interne Kennung: Z/ZZP.2375.36.24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001